Overzicht Deelnemers

Tip: indien je de naam van een deelnemer aanklikt, kun je diens voorspellingen inzien.

Ranglijst EK 2021 - Diverse landen in Europa
 
 NaamWoonplaatsForm
 
 Joy AAAMampillikunnelNairobi, Kenia36
 Willem Van AmersfoortBennekom180
 Gerard AppelmanAvenhorn253
 Oscar AppelmanAvenhorn293
 Roddy AppelmanAvenhorn255
 Sophie AppelmanAvenhorn254
 Yolanda ArbonCastricum75
 Gerard BaasLutjebroek37
 patrick BaasLutjebroek67
 Ronny Baas-VriendLutjebroek38
 Adrie BakkerZuidermeer256
 Gert-Jan BakkerBerkhout98
 Karen BakkerWestbeemster302
 Niels van BavelDe Rijp152
 Ben BeemsterboerSpanbroek2
 Sandra V d BelWognum3
 Lia BijmanHoogwoud99
 Kitty BijvoetZuidermeer49
 Marja BijvoetZuidermeer224
 Wim BijvoetUrsem97
 André BlankDe Goorn153
 Jesse BlankendaalWognum100
 A BleekerDe Rijp205
 A BleekerDe Rijp204
 Morris BoekelAlkmaar200
 Mylan BoekelAlkmaar206
 Nico Den BoerCambrils, Spanje207
 Nico Den BoerCambrils, Spanje4
 Falko BoonWognum5
 JJ BoonWOGNUM51
 JM BoonWOGNUM50
 mj BoonWOGNUM52
 Jan BoosSchagen243
 Jan BoosSchagen242
 Lars Bosmanoord-scharwoude53
 Frank BraasSpierdijk6
 Aron BrandsenAndijk7
 Sandra BrinkmannHoorn225
 Eric BrongerHaarlem68
 Eva Bronger-KraakmanHaarlem69
 Thea BruinOUDORP NH39
 Engel BruinsAvenhorn82
 Arjan BuijsAlmere, Netherlands226
 Arnold CarisAmsterdam310
 Hans CommandeurNoord scharwoude303
 Vanessa CremersUtrecht257
 Diana DekenNIBBIXWOUD83
 Annemarie DekkerEde298
 Gabrielle DekkerLuxemburg, Luxemburg89
 Karin DekkerHoogwoud181
 Marian Molenaar-van DiepenBenningbroek235
 Lars DijkstraAmersfoort300
 Mark DikstaalHoorn244
 Rober DolSpierdijk121
 Annette DontjeHoorn70
 Arno DroomersPURMEREND54
 Sandra DroomersPurmerend9
 Ingrid DuijnZuidermeer164
 Jan DuijnZuidermeer10
 Jan DuijnZuidermeer11
 Lida DuijnZuidermeer163
 Maartje DuijnZuidermeer101
 Martijn DuijnWognum55
 Wouter DuijnZuidermeer122
 Martijn van DuinDe Goorn123
 ben duipmanszuidermeer227
 Herman DuipmansZuidermeer103
 Herman DuipmansZuidermeer102
 Anny Ruyter duipmansSpierdijk216
 Anny Ruyter duipmansSpierdijk217
 Bas van ElburgAmsterdam76
 Herman Van EldertPurmerend87
 Martin van EldertAvenhorn40
 Pelgrims F&FEindhoven41
 Mick FeldSpierdijk77
 Annemarie FlorisAvenhorn71
 Arend van GiffenSint Pancras228
 Gerard de GraafWognum166
 Gerard de GraafWognum165
 Gerard GravemakerWaarland12
 Els GreuterBlokker120
 Jan GreuterWervershoof104
 Klari GriffioenPurmerend90
 Egidio Oude GroenAlkmaar29
 Mirella GroenewoudHoogwoud311
 Jan GrootSpanbroek167
 Arie HaakmanWervershoof145
 Ans HeiligCambrils, Spanje13
 Nico HeiligOude Nieuwdorp78
 Margriet HermanidesDen Helder124
 Jan HoedjesSpierdijk245
 Remco van 't HofPurmerend125
 Tiny van 't Hof-KorseZuid Oost Beemster43
 Lars HoogewerfZuidermeer168
 Nelleke HoogewerfZuidermeer229
 Nico HoogewerfZuidermeer182
 Vera HoogewerfZuidermeer169
 Nettie HoogschagenHoogwoud183
 Tiny HooijbergZuidoostbeemster105
 Marian HuibersSpanbroek14
 Lia HuismanNibbixwoud259
 Nico HuismanNibbixwoud258
 Ageeth Van der HulstAvenhorn44
 Anita van der HulstAmsterdam140
 Carla Van der HulstAVENHORN249
 Elma Van der HulstAvenhorn45
 Gery Van der HulstDe Goorn15
 Herman van der HulstHoogwoud186
 Jaap van der HulstHoogwoud187
 Jasmijn van der HulstHoogwoud185
 Judith van der HulstAvenhorn84
 Judith van der HulstAvenhorn154
 Linda van der HulstAvenhorn284
 marja van der HulstDe goorn126
 Roos van der HulstHoogwoud184
 Selma van der HulstHoogwoud260
 Simon van der HulstHoogwoud261
 Manon IJfsAlkmaar155
 Wim IttmannMiddenbeemster16
 Frank JansonBreezand156
 Jolanda JanssenGroesbeek297
 Nienke JanssenBennekom170
 Bram JaquetAmsterdam17
 piet de JongEntebbe, Uganda8
 Stefan de JongPurmerend208
 Merijn de JongeEindhoven, Netherlands262
 Sander JonkerDE GOORN18
 Wouter JonkerZuidermeer56
 Peter KaagmanGROOTEBROEK19
 sjwimace KaartclubZuidermeer106
 Ingrid van KampenDe Goorn188
 Ben op den kelderDe Weere277
 Sonny op den kelderDe Weere263
 Ella op den kelder-SchipperDe Weere264
 Adrie KenterZuidermeer20
 Bloom KenterSpierdijk309
 Dennis KenterSpierdijk146
 Elien KenterZUIDERMEER157
 Eric KenterZuidermeer93
 Jochem KenterHoogwoud46
 jos kenterZuidermeer265
 Maartje KenterSpierdijk171
 River KenterSpierdijk57
 Th. KenterZuidermeer210
 W. kenterZuidermeer209
 Annie KlaverZuidermeer173
 Dia KlaverZuidermeer230
 Ineke KlaverHeerhugowaard211
 Kees KlaverZuidermeer107
 Lianne KlaverHeiloo21
 Kees KnijnAvenhorn189
 Frans KnookZuidoostbeemster59
 Rita KnookZuidoostbeemster58
 Gerda KoedooderHoorn72
 Astrid KoemanWognum246
 Gerben KonijnSlootdorp147
 Jos KonijnZuidoostbeemster267
 Siep KonijnZwaagdijk266
 Wilma Konijn-DuijnZuidoostbeemster268
 Jos KoningWOGNUM213
 Linda KoningWOGNUM212
 Sylvia KoningHoogwoud247
 Hans KoomenBerkhout148
 Ineke KoopmanWognum269
 Marrie KoopmanZuidermeer174
 Steven KoopmanWognum270
 Karin van KootenSpierdijk248
 Pauliem KorrelObdam271
 Frans KorseZwaag231
 Joost KorseSÃO PAULO, Brazil272
 Maarten KosterLichtenvoorde85
 Ron KosterZuidermeer190
 Yvette KosterStompetoren79
 Bianca KraakmanAmsterdam232
 Peter KraakmanZuidermeer60
 John KreukHoogwoud312
 casper kroonzobeemster129
 Casper KroonZuiderse 18-b128
 Ciska KroonZobeemster127
 Cécile KubesHoogwoud273
 Miles Pawel Kenter KuboszekSpierdijk172
 Will KuijpersHAARLEM158
 S. KuypersASSENDELFT47
 anja laanZwaag175
 Bram LaanAvenhorn130
 Peter LaanHensbroek274
 Ans van LangenZuidermeer214
 Bart van LangenAmsterdam313
 Cees van LangenAartswoud308
 Karel LeeuwenhaagHurwenen233
 Ian LenderingHaarlem86
 Joseph MangeniBerkhout191
 MariaCornelia ManschotVenlo275
 Jaap MeesterNibbixwoud108
 Tineke MeesterNibbixwoud109
 Harry MolenHoorn22
 Kathy Molen-DontjeHoorn23
 Peter MolenaarBenningbroek234
 Peter MolenaarZuidermeer276
 Peter en Ria Nabergmail.com215
 Arne NeuteboomArnhem314
 Mark van NijnattenObdam61
 Danielle De NijsSchoorl24
 Finn de NijsWarmenhuizen193
 Ton De NijsWarmenhuizen192
 Vera De NijsWarmenhuizen201
 Gerard ObdamObdam62
 Margreet ObdamObdam131
 Ilse Oorthuis't Veld194
 Rene OttenAvenhorn236
 Sjoerd OttenZuidermeer294
 Christian OudAmsterdam28
 Joran OudAmsterdam26
 Marije OudAmsterdam27
 Nico OudAvenhorn91
 Simon OudBerlin25
 Moniek Oudejans-KorrelZuidermeer149
 Arie PenningZuidermeer110
 Wil ReeZuidoostbeemster299
 bep RoodDe Weere132
 Marleen RoodZwaag159
 Ramona RoodWognum279
 Thijs RoodDe Weere202
 Michael RuijsAmsterdam295
 Sjaak RuijterVenlo111
 Bodine RuiterWognum160
 Gonny RuiterZuidermeer280
 Jelle RuiterWognum133
 Marijn RuiterEindhoven315
 Pluk RuiterWOGNUM195
 Frans Gallegos Ruizmaarssenbroek42
 Lenny Gallegos RuizMaarssen1
 Arjan RuyterBetkhout94
 Arjan RuyterBerkhout95
 Martin en Sem SchagenSpanbroek63
 maria van schagenZuidermeer134
 Johan van SchaikAndijk316
 Gijs ScheringaMiddenbeemster80
 Wijna ScheringaUtrecht92
 Bas SchipperSchoorl112
 Johan en Frida SchoutenAvenhorn144
 Miranda Otten schoutenAvenhorn278
 Annet SchuitSpanbroek73
 Robin SchuitSPANBROEK304
 Simmie ShayeaAmsterdam176
 Peter SlegersHeerhugowaard30
 Jolanda SlikkerSpanbroek218
 jessie smeetszobeemster136
 simon smeetszobeemster135
 Isabel SmitZuidermeer281
 Koos SmitOPMEER150
 Ronald SmitSpanbroek219
 Wim SmitZuidermeer296
 Job SmitsZuidermeer137
 Wiljam SmitsZuidermeer138
 Anita SnelDe weere203
 SIMON SPELHoorn31
 Arie SpilBerkhout196
 Gerard SpilBerkhout319
 jan spilhensbroek64
 Kees SpilZWAAGDIJK-WEST, Netherlands139
 loeke spilZuidermeer32
 Marcel SpilObdam96
 René spilDe Weere282
 Ria SpilDe Weere151
 Sylvia SpilBerkhout283
 Anja Van Diepen- SpilDe Weere285
 Loes StamBovenkarspel113
 Niels SteenZaandijk237
 Peter SteenKoog aan de Zaan161
 David SteurDeGoorn48
 Ane SybesmaArnhem197
 Dora TensenNibbixwoud238
 Jan TensenNibbixwoud239
 peter trompertEgmond-Binnen114
 Irene VelingAmsterdam33
 Hans VerbraeckAmsterdam115
 Sonja VerhoeffSpanbroek220
 john vlaarzuidermeer221
 kevin vlaarzuidermeer222
 Jessica VoorwindeAmsterdam305
 AJH VoskampMaarn141
 Birgit VredendaalAmsterdam317
 Adri VriendRuinen162
 Ans VriendZuidermeer81
 Caro VriendSchermerhorn286
 Gerard VriendSpanbroek34
 Irene VriendZwaag306
 J.W.M. VriendZuidermeer240
 Kevin VriendZwaag307
 Koos VriendAlkmaar318
 Lida VriendZuidermeer177
 Marcel VriendZuidermeer241
 Miranda VriendNibbixwoud250
 Niels VriendSpanbroek287
 Oscar VriendBennekom178
 Paula VriendMedemblik65
 Daan de VriesZuidermeer142
 Willem de VriesZuidermeer251
 Jan VrolijkPurmerend74
 Augustin WafulaBuswale, Uganda116
 Thijn van der WeeSpanbroek35
 Kees van WeerdenburgAvenhorn117
 Arjan Welborenspanbroek288
 joke WelborenSpanbroek289
 Marco WeverSpanbroek223
 Johan de WildeGroenveld118
 Renata Wit-ObdamHensbroek252
 cees zuidervaartzuidermeer66
 Gerda ZuurbierWognum198
 Jacco ZuurbierWognum119
 Jeffrey ZuurbierWognum292
 Jos Zuurbierwognum143
 Patrick Zuurbierzuidermeer179
 Travis ZuurbierZuidermeer290
 Yara ZuurbierZuidermeer291
 Frits ZwaanWognum88
 Judith ÖfnerAmsterdam301
 Paul ÖfnerAmsterdam199