Eindstand van de voetbalpool

Tip: indien je de naam van een deelnemer aanklikt, kun je diens voorspellingen inzien.

Ranglijst WK 2022 Qatar
 
1/81/41/2FinTot NaamWoonplaatsPrijsForm
1e
2218104090 Jan BoonWOGNUM€239,7567
2218104090 Martijn DuijnWognum€239,7557
2218104090 Sonny op den KelderHoorn€239,75232
2218104090 Dennis KenterSpierdijk€239,75131
2e
2018104088 Eric BrongerAlkmaar€143,85105
2018104088 Jan GrootSpanbroek€143,85242
2018104088 Lelijk MooijHoogwoud€143,85204
2018104088 Frans Gallegos RuizMaarssenbroek€143,85119
3e
2215104087 Sofie DuijnZuidermeer€95,90118
4e
1818104086 Nico Den BoerCambrils, Spanje31
1818104086 Martijn van DuinDe Goorn79
5e
2015104085 Marja van der HulstDe Goorn24
6e
2218103080 Kitty BijvoetZUIDERMEER227
242153080 Marijn RuiterEindhoven257
2218103080 Miranda SmitNibbixwoud173
7e
2018103078 Isabel SmitZuidermeer199
8e
241853077 Simon van der HulstHoogwoud181
2012153077 Arjan RuyterBerkhout73
9e
2615152076 AJH VoskampMAARN122
10e
2015103075 Vera HoogewerfZuidermeer246
2015103075 Elien KenterZuidermeer36
11e
1618103074 Ingrid van KampenHippolytushoef109
182153074 Robin SchuitSpanbroek219
12e
201853073 Gerard BaasLutjebroek54
1815103073 Ad van NijnattenAvenhorn95
201853073 Ilse Oorthuis't Veld134
13e
221553072 Ingrid DuijnZuidermeer77
2012103072 Fam. SybesmaArnhem202
14e
1615103071 Egidio Oude GroenAlkmaar86
181853071 Linda van der HulstAvenhorn167
181853071 Frans KnookZuidoostbeemster82
15e
2218102070 Ella op den KelderDe Weere233
2218102070 Jos & Linda KoningWOGNUM149
201553070 Hippie KubesHoogwoud184
201553070 Dennis van der WeeSpanbroek187
16e
161853069 Mitch RekveldZuidermeer87
17e
2221151068 Patrick BaasLutjebroek188
181553068 Frank JansonBreezand182
181553068 Peter LaanHensbroek238
18e
2215102067 Wim BijvoetUrsem179
201253067 Jelle BoonWognum66
19e
1818102066 Nienke JanssenHouten45
22953066 Robbert SpilBerkhout213
2021151066 Jos ZuurbierWognum112
20e
181253065 Frida Schouten-HofAvenhorn50
21e
1618102064 Arie HaakmanOnderdijk11
20953064 Jaap van der HulstHoogwoud34
20953064 Ineke KoopmanWognum236
2212102064 Jeffrey ZuurbierWognum178
22e
1621151062 Herman van der HulstHoogwoud32
2418101062 Bram JaquetAmsterdam47
23e
1818151061 Jos DekkerZuidermeer161
1615102061 Wilma Konijn-DuijnZuidoostbeemster235
24e
2218101060 Ben op den KelderDe Weere231
2218101060 Vera de NijsWarmenhuizen85
2218101060 Gonny RuiterZuidermeer18
2218101060 Arjan RuyterBerkhout19
2218101060 Job SmitsZuidermeer211
2218101060 john vlaarzuidermeer250
2218101060 Renata Wit-ObdamHensbroek177
25e
2415101059 Gert-Jan BakkerBerkhout155
1618151059 Jochem KenterHoogwoud190
26e
2018101058 Gerard Vriend GzWognum239
2018101058 Tiny van 't Hof-KorseZ.O.Beemster94
2018101058 Lars HoogewerfZuidermeer70
2018101058 Hans de JongDe Goorn129
2018101058 Ron KosterZuidermeer140
2018101058 Jeffrey Lee KubesHoogwoud183
27e
241851057 Sjaak BerkhoutHoogwoud104
2215101057 Remco van 't HofPurmerend93
2215101057 Tineke KnijnAvenhorn132
241851057 Arie PenningCrayssac, Frankrijk6
28e
1818101056 Eva Bronger-KraakmanAlkmaar113
1818101056 Nico HuismanNibbixwoud166
202151056 Frits ZwaanWognum256
29e
221851055 Oscar AppelmanEindhoven223
2015101055 Joris BetonnerNieuwe niedorp230
221851055 Joris BetonnerNieuwe niedorp229
2015101055 Mark DikstaalHoorn214
2015101055 Gerrit GokkieZuidermeer215
221851055 Annemiek Groot-SpilSpanbroek243
221851055 Rob MaasHoogwoud114
221851055 Gerrit SpilBerkhout249
30e
1618101054 Ilse SmitZuidermeer198
31e
1815101053 Karen BakkerWestbeemster, Netherlands225
1815101053 Niels van BavelDe Rijp226
201851053 Lucie Boonwognum138
1815101053 Niels BoosCachopo, Portugal157
201851053 Gerard DuipmansWognum162
201851053 Gery Van der HulstDe Goorn59
1815101053 Peter KaagmanGrootebroek62
1815101053 Margreet ObdamOBDAM27
201851053 Marleen RoodZwaag64
201851053 Michael RuijsAmsterdam172
201851053 Ronny Baas - VriendLutjebroek53
32e
221551052 JM BoonWOGNUM68
2012101052 Lia HuismanNibbixwoud180
221551052 Jasmijn van der HulstHoogwoud12
221551052 Peter TrompertEgmond-Binnen152
33e
181851051 Sophie AppelmanAvenhorn154
181851051 Ben DuipmansZuidermeer163
181851051 Theo KenterZuidermeer147
181851051 Wijna ScherignaMiddenbeemster218
181851051 AJH VoskampMAARN123
241251051 Augustin WafulaBuswale252
34e
201551050 Klaas BesselingAlkmaar137
201551050 Arjan BuijsAlmere30
201551050 Annemarie DekkerEde69
221810050 Herman DuipmansZuidermeer165
221810050 Martin van EldertAvenhorn23
221810050 River KenterSpierdijk63
201551050 Theo KlaverZuidermeer148
201551050 John KreukHoogwoud237
221810050 Marcel SpilObdam90
24215050 Yara ZuurbierZuideremeer255
35e
221251049 Peter KlaverZuidermeer205
221251049 Aron RuiterWognum208
161851049 Niels SteenZAANDIJK143
36e
181551048 Ageeth Van der HulstAvenhorn33
201810048 Stefan de JongPurmerend247
201810048 Danielle de NijsSchoorl38
181551048 Joran OudAmsterdam48
261210048 Simon SpelHoorn7
22215048 Ane SybesmaArnhem201
181551048 Oscar VriendHouten52
201810048 Jacco ZuurbierWognum241
37e
201251047 Nellie DuinDe Weere146
201251047 Anita van der HulstAmsterdam108
201251047 Adrie KenterZuidermeer35
24185047 Maartje KenterSpierdijk130
24185047 Corrie KokZuidermeer191
201251047 Hans KoomenZuidermeer169
189101047 Peter KraakmanZuidermeer37
221510047 Ton de NijsWarmenhuizen195
201251047 Wiljam SmitsZuidermeer200
38e
181810046 Marja BijvoetZuidermeer65
181810046 Bart de HaasBerkhout189
241210046 Nico HoogewerfZuidermeer245
181810046 Elma Van der HulstAvenhorn41
181810046 Jolanda JanssenGroesbeek60
181810046 Marije OudAmsterdam100
26155046 Annet SchuitSpanbroek220
161551046 Peter SteenKoog aan de Zaan91
161551046 Judith ÖfnerAmsterdam258
39e
22185045 Kees BesselingHeerhugowaard126
22185045 Thea BruinOUDORP NH76
22185045 Annette DontjeHoorn10
22185045 Annemarie FlorisAvenhorn58
201510045 Tiny HooijbergZuidoostbeemster44
22185045 Frans KorseZwaag71
22185045 Harry MolenHoorn16
181251045 Jan SpilZuidermeer125
22185045 Jos VriendZuidermeer240
181251045 Aath Bakker - de VriesSpierdijk224
201510045 Daan de VriesZuidermeer144
40e
18215044 Gerben KonijnSlootdorp14
24155044 Jacob RuyterSpierdijk210
24155044 Koos SmitOpmeer135
24155044 Irene VriendZwaag203
41e
22651043 Anny Ruyter duipmansSpierdijk101
20185043 Herman Van EldertPurmerend186
161251043 Carla van der HulstAvenhorn13
149101043 Dia KlaverZuidermeer206
161251043 Jasper KokWognum168
20185043 Sjaak RuijterVenlo111
42e
22155042 Margreet AppelmanZuidermeer116
22155042 Simon CommandeurWognum160
22155042 Peter MolenaarZuidermeer194
18951042 Simon OudBerlin, Duitsland28
18951042 Pluk RuiterWognum209
24180042 Robin SmitNibbixwoud174
43e
18185041 Gerard AppelmanAvenhorn153
18185041 Wouter DuijnZuidermeer78
26150041 Cees KlaverZuidermeer98
24125041 Karin van KootenSpierdijk170
18185041 Bodine RuiterHoorn217
44e
20155040 Engel BruinsAvenhorn22
146101040 Arnold CarisAmsterdam106
20155040 Bas van ElburgAmsterdam2
20155040 Herman Van EldertPurmerend185
16951040 Nico HeiligOude Niedorp244
181210040 Cecile KubesHoogwoud192
20155040 Ian LenderingHaarlem133
22180040 Michel de NijsWarmenhuizen72
45e
24150039 Kaart ClubZuidermeer158
16185039 Judith Van der HulstAvenhorn4
22125039 Miranda OttenAvenhorn196
24150039 Marco WeverSpanbroek176
46e
18155038 falko BoonWOGNUM228
18155038 Herman DuipmansZuidermeer164
20180038 Petra KuinAndijk193
18155038 Kathy Molen-DontjeHoorn17
20180038 Thijs RoodDe Weere89
18155038 Johan van SchaikAndijk49
47e
20125037 Ben BeemsterboerSpanbroek74
20125037 Arnoud BeldmanApeldoorn156
22150037 Roos van der HulstHoogwoud25
20125037 River KenterSpierdijk5
22150037 Maikel KokWognum99
22150037 Loeke SpilZuidermeer124
22150037 Sylvia SpilBerkhout121
18910037 Anja van Diepen- SpilDe Weere127
48e
2295036 Willem Van BenschopWarmenhuizen56
18180036 Jan HoedjesSpierdijk128
24120036 Rita KnookZuidoostbeemster81
18180036 Sandra KoemanWognum83
16155036 Ria NaberZuidermeer84
18180036 Marc RuijterBERKHOUT150
16155036 Oscar VriendHouten51
49e
18125035 Roddy AppelmanAvenhorn40
20150035 Yolanda ArbonCastricum103
20150035 Dirk en Nettie DekkerHoogwoud9
20150035 Jan DuijnZuidermeer107
18125035 Els GreuterBlokker3
18125035 Eric KenterZuidermeer248
20150035 Maarten KosterLichtenvoorde207
18125035 Hanneke KroonenbergZuidoostbeemster260
18125035 Rene OttenAvenhorn197
18125035 Richard SnelDe Weere212
18125035 Johan de WildeGroenveld102
20150035 Patrick ZuurbierZuideremeer253
50e
2095034 Jurry BelAvenhorn55
2095034 Arie SpilBerkhout175
51e
18150033 Ans HeiligCambrils, Spanje43
18150033 Marian HuibersSpanbroek80
18150033 Wim IttmannMiddenbeemster97
18150033 Jos KonijnZuidoostbeemster234
18150033 Maria ManschotVenlo216
18150033 Arne NeuteboomArnhem120
18150033 Kees SpilZwaagdijk-West151
16125033 Loes StamBovenkarspel142
52e
20120032 Frank BraasSpierdijk75
1895032 Gabriëlle DekkerLuxembourg, Luxembourg1
53e
2290031 Joy AAAMampillikunnelNairobi, Kenia261
14125031 Nienke JanssenHouten46
2290031 Bep RoodDe Weere88
54e
18120030 Karin DekkerHoogwoud8
18120030 Gerda KoedooderHoorn110
18120030 Joseph MangeniBerkhout171
18120030 Travis ZuurbierZuideremeer254
55e
2090029 Annette BrieffiesLutjebroek42
56e
16120028 Adrie BakkerZuidermeer145
16120028 Hans CommandeurWognum139
16120028 Cees van LangenAartswoud20
1495028 Augustin WafulaBuswale, Uganda251
57e
1690025 Maria Van SchagenZuidermeer141
1690025 Simmie ShayeaAmsterdam221
58e
1860024 Jolanda JanssenGroesbeek61
1860024 Ria SpilDe Weere136
59e
1490023 Anton BijmanHoogwoud115
1490023 Wendy van der VeenHoorn NH21
1490023 Cees ZuidervaartZuidermeer222
60e
1660022 Nico OudAvenhorn29
61e
1460020 Maureen BaasAmsterdam259
1235020 Maartje DuijnZuidermeer117
1460020 S. KuypersAssendelft15
1460020 Gerard VriendSpanbroek39
62e
1630019 I.J.M. VelingAmterdam92
63e
1430017 Gerard ObdamObdam26
1430017 Danielle TensenHoorn96
64e
1030013 Hans CommandeurNoord-Scharwoude159