Speelschema EK 2021

Speelronde 1

A 11-06 om 21:00 Turkije Italië
A 12-06 om 15:00 Wales Zwitserland
B 12-06 om 18:00 Denemarken Finland
B 12-06 om 21:00 België Rusland
D 13-06 om 15:00 Engeland Kroatië
C 13-06 om 18:00 Oostenrijk Noord-Macedonië
C 13-06 om 21:00 Nederland Oekraïne
D 14-06 om 15:00 Schotland Tsjechië
E 14-06 om 18:00 Polen Slowakije
E 14-06 om 21:00 Spanje Zweden
F 15-06 om 18:00 Hongarije Portugal
F 15-06 om 21:00 Frankrijk Duitsland

Speelronde 2

B 16-06 om 15:00 Finland Rusland
A 16-06 om 18:00 Turkije Wales
A 16-06 om 2100 Italië Zwitserland
C 17-06 om 15:00 Oekraïne Noord-Macedonië
B 17-06 om 18:00 Denemarken België
C 17-06 om 21:00 Nederland Oostenrijk
E 18-06 om 15:00 Zweden Slowakije
D 18-06 om 18:00 Kroatië Tsjechië
D 18-06 om 21:00 Engeland Schotland
F 19-06 om 15:00 Hongarije Frankrijk
F 19-06 om 18:00 Portugal Duitsland
E 19-06 om 21:00 Spanje Polen

Speelronde 3

A 20-06 om 18:00 Italië Wales
A 20-06 om 18:00 Zwitserland Turkije
C 21-06 om 18:00 Noord-Macedonië Nederland
C 21-06 om 18:00 Oekraïne Oostenrijk
B 21-06 om 21:00 Rusland Denemarken
B 21-06 om 21:00 Finland België
D 22-06 om 21:00 Tsjechië Engeland
D 22-06 om 21:00 Kroatië Schotland
E 23-06 om 18:00 Slowakije Spanje
E 23-06 om 18:00 Zweden Polen
F 23-06 om 21:00 Duitsland Hongarije
F 23-06 om 21:00 Portugal Frankrijk

Speelschema Eindronde Achtste Finales

AF 2 26-06 om 18:00 Tweede groep A Tweede groep B
AF 1 26-06 om 21:00 Winnaar groep A Tweede groep C
AF 4 27-06 om 18:00 Winnaar groep C Beste derde groep D/E/F
AF 3 27-06 om 21:00 Winnaar groep B Beste derde groep A/D/E/F
AF 6 28-06 om 18:00 Tweede groep D Tweede groep E
AF 5 28-06 om 21:00 Winnaar groep F Beste derde groep A/B/C
AF 8 29-06 om 18:00 Winnaar groep D Tweede groep F
AF 7 29-06 om 21:00 Winnaar groep E Beste derde groep A/B/C/D

Speelschema Eindronde Kwartfinales

KF 1 02-07 om 18:00 Sint-Petersburg Winnaar AF 5 Winnaar AF 6
KF 2 02-07 om 21:00 München Winnaar AF 3 Winnaar AF 1
KF 3 03-07 om 18:00 Bakoe Winnaar AF 4 Winnaar AF  2
KF 4 03-07 om 21:00 Rome Winnaar AF 7 Winnaar AF  8

Speelschema Eindronde Halve Finales

HF 1 06-07 om 21:00 Londen Winnaar KF 1 Winnaar KF 2
HF 1 07-07 om 21:00 Londen Winnaar KF 3 Winnaar KF 4

Speelschema Eindronde Finale

Finale 11-07 om 21:00 Londen Winnaar HF 1 Winnaar HF 2